Skontaktuj się z nami

Kontakt
Wersje językowe
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 250,00 zł.
Nowości
Tepi ,,Universe"
Tepi ,,Universe"
399,99 zł
Kuripe drewniane z przywieszką
Kuripe drewniane z przywieszką
114,99 zł
Leśne zielone kuripe
Leśne zielone kuripe
124,99 zł
Katukina Sananga 10ml
Katukina Sananga 10ml
69,99 zł
Obraz Amanita Muscaria
Obraz Amanita Muscaria
520,00 zł
szt.
Obraz Fox
Obraz Fox
1 040,00 zł
szt.
Obraz Green Kambo
Obraz Green Kambo
585,00 zł
szt.
Obraz Green Snake
Obraz Green Snake
2 600,00 zł
szt.
Obraz Kambo & Aya
Obraz Kambo & Aya
780,00 zł
szt.
Obraz Kambo Dark Blue Night
Obraz Kambo Dark Blue Night
585,00 zł
szt.
Obraz Kambo Full Moon
Obraz Kambo Full Moon
780,00 zł
szt.
Obraz Magic Mushrooms
Obraz Magic Mushrooms
585,00 zł
szt.
Obraz Magic Owl
Obraz Magic Owl
585,00 zł
szt.
Tepi ,,Szaman"
Tepi ,,Szaman"
154,99 zł
szt.
Tepi ,,Szamanka"
Tepi ,,Szamanka"
154,99 zł
Kuripe ,,Universe"
Kuripe ,,Universe"
199,99 zł
Kuripe w skórze
Kuripe w skórze
129,99 zł
Kuripe ,,Sama natura"
Kuripe ,,Sama natura"
115,99 zł
szt.
Promocje
Ceremonialne kadzidło Rapé Kaxinawa Baymuka
Ceremonialne kadzidło Rapé Kaxinawa Baymuka
39,99 zł 36,99 zł
Ceremonialne Kakao z Ekwadoru
Ceremonialne Kakao z Ekwadoru
15,99 zł 12,99 zł
Ceremonialne kadzidło Rapé Yawanawa Tsunu
Ceremonialne kadzidło Rapé Yawanawa Tsunu
39,99 zł 34,99 zł
Prawdziwe Palo Santo
Prawdziwe Palo Santo
14,99 zł 13,99 zł
Ceremonialne kadzidło Rapé Nukini Jaguar
Ceremonialne kadzidło Rapé Nukini Jaguar
39,99 zł 35,99 zł

Sananga przez tysiące lat była i jest wykorzystywana przez rdzennych mieszkańców Peru i Brazylii. Co ciekawe, mieszkańcy tropikalnych lasów wykorzystują owe krople głównie do polowań.
Tak jak w przypadku Kambo, aplikowanie Sanangi diametralnie zwiększa czułość zmysłów, głównie zmysłu wzrokuKolory stają się wyraźniejsze, a każdy ruch w gęstwinie nie pozostaje niezauważony.
Niektórzy twierdzą, że Sananga zmienia barwy zwierząt, przez co myśliwi łatwiej ją dostrzegają. Można powiedzieć, że Sananga to naturalne wzmocnienie ludzkiego organizmu, które uaktywnia nasze prawdziwe możliwości.

Sananga jest idealne dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciałem, duchem i światem natury. Działanie kropli Sananga jest naprawdę niezwykle wszechstronne, ale warto pamiętać, że podczas korzystania z dobrodziejstw i siły natury ważna jest duchowa intencja i poszanowanie mocy ducha rośliny. Sananga charakteryzuje się silnymi właściwościami i powinna być stosowana z umiarem. Ale jeśli szukasz spokoju, uzdrowienia, posiadasz wiele różnych dolegliwości, z którymi nie radzi sobie tradycyjna medycyna, to krople Sananga mogą być dla Ciebie świetnym wyborem. 

 

Czym jest Sananga?

Chociaż krople wykonane z różnych roślin są powszechne w całej Amazonii, Sananga technicznie odnosi się do środka pozyskiwanego z roślin z rodziny toinowatych. Krople do oczu Sananga są tradycyjnie używane nie tylko do usuwania problemów z oczami, ale także do usuwania negatywnych energii duchowych, a nawet jako środek wzmacniający wizje podczas psychodelicznych ceremonii. Myśliwi i wojownicy z Amazonii stosują Sanangę w celu wyostrzenia wzroku i poprawy ostrość widzenia i percepcji.

Pierwszą osobą, która opowiedziała o użyciu Sanangi przez plemię Matis był Scott Wallece z National Geographic. Dzięki niemu wiadomo, że roślina ta jest używana przez rdzennych mieszkańców Peru i Brazylii od tysięcy lat. Sananga znana jest pod kilkoma nazwami, każde plemię określało ją inaczej.
Krople do oczu Sananga są wytwarzane z korzeni i kory drzewa Tabernaemontana undulata lub Tabernaemontana sananho. Obie rośliny rosną w Brazylii oraz w innych krajach Ameryki Południowej. Ekstrakt z tej rośliny ma lekko mleczny wygląd.

 

Pozyskiwanie i przechowywanie Sanangi

Jeśli Sananga jest pozyskiwana ze świeżo zebranych liści, sok z nich jest wyciskany w ciągu 20-30 sekund w celu natychmiastowego i maksymalnego wykorzystania. Sananga jest też pozyskiwana z korzenia, co pozwala na zachowanie dłuższej świeżości substancji bez użycia konserwantów. Ze względu na fakt, że składniki Sanangi szybko się rozkładają, najlepiej przechowywać ją w lodówce, gdzie zachowa świeżość przez około 6 miesięcy.


Zastosowania medyczne Sanangi

Pomimo tego, że Sananga znana jest ze swojego wpływu na widzenie, medycyna ta uważana jest za uniwersalny środek stosowany w wielu chorobach. W leczeniu chorób skóry, np. w postaci okładów, przyspiesza gojenie się ran, jest również skuteczna w przypadku ukąszeń węży. Hamuje apetyt, łagodzi problemy stomatologiczne, jest skuteczna w leczeniu reumatyzmu, zapaleniu zatok i chronicznych bólów głowy. Roślinny preparat ma działanie przeciwnowotworowe, przeciwgorączkowe, przeciwgruźlicze i przeciwbakteryjne oraz przeciwzapalne.

Ponadto, krople Sananga są również stosowane w leczeniu szerokiej gamy problemów z widzeniem, takich jak krótkowzroczność lub zaburzenia w postrzeganiu głębi i koloru widzianych obrazów. Medycyna ta jest wskazana dla osób z ciężkimi chorobami oczu, takich jak jaskra i zaćma.

 

Efekty działania Sanangi

Aplikacja kropli Sananga nie jest przyjemna. Następuje silne uczucie pieczenia i kłucia w oczach. Efekty te utrzymują się przez kilka minut, ale można je złagodzić poprzez skupienie się na oddechu i twórczą wizualizację. Ból usuwa zablokowaną energie i powoduje głębokie uzdrowienie. Ponadto, czasem mogą wystąpić wymioty i nadczynność jelit, co jest kolejnym znakiem usunięcia zablokowanych energii i problemów psychosomatycznych.

Należy całkowicie poddać się działaniu medycyny i jak najbardziej się zrelaksować. Po 5-15 minutach efekty powoli znikają, ale subtelne działanie może utrzymywać się nawet przez kilka dni. Ta silna naturalna medycyna jest używana do leczenia fizycznego i psychicznego cierpienia, oczyszcza umysł z negatywnych myśli i zapewnia zupełnie nowy sposób postrzegania i koncentracji. Sananga uwalnia blokady, znajduje ich źródło i prowadzi do pełnej równowagi, zwiększonej koncentracji i spokoju umysłu.

 

Rytuał uzdrawiający z Sanangą

Czysty i mocny duch Sanangi wspiera głębokie oczyszczanie na poziomie emocjonalnym, fizycznym i duchowym. Ponadto krople Sananga poszerzą duchową percepcję i świadomość oraz poprawią zdolność rozróżniania intencji innych ludzi. Sananga wzmacnia również wizje, co jest pomocne w wizualizacjach i jasnowidzeniu. Ponieważ krople te mają tak wielki wpływ na wizualizację, są one również powszechnie stosowane przed lub podczas ceremonii ayahuasca, aby zwiększyć duchowy wgląd.

 

Składniki aktywne Sanangi

Sananga zawiera wiele różnych alkaloidów, a niektóre z nich mogą mieć silne działanie antybiotyczne. Sugeruje się, że Sananga zawiera silne aktywne składniki. Tylko niektóre z kilkudziesięciu roślin z rodziny toinowatych zawierają owe substancje. Niektóre, mogą mieć jedynie właściwości przeciwbólowe lub uspokajające. 

Istnieją pewne różnice w roślinach używanych do produkcji Sanangi: Plemiona Matsés używają korzeni Tabernaemontana undulata, podczas gdy plemiona Kaxinawá używają korzeni Kunakipa (Tabernaemontana sananho). Wiadomo, że te dwa korzenie znacznie poprawiają wzrok, co jest bardzo ważne dla pomyślnego polowania.

 

Dawkowanie Sanangi

Podczas sesji z Sanangą należy czuć się komfortowo, podczas rytuału najlepiej jest się wygodnie położyć. Zaleca się znalezienie cichego i spokojnego miejsca, czy to na łonie natury, czy w domu, w spokojnej atmosferze i przy łagodnej, medytacyjnej muzyce. Aby zachować równowagę, ważne jest, aby zakropić  oczy bezpośrednio jedno po drugim. Bardzo pomocne jest posiadanie osoby towarzyszącej, która asystuje podczas aplikacji. Nie należy czekać z drugą kroplą, ponieważ należy ją zastosować natychmiast, aby bezpośrednio zrównoważyć energię obu oczu. Następnie należy zamknąć oczy na chwilę i zamrugać powiekami, aby medycyna został dobrze rozprowadzona.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium